הטיול מחולק למעשה לשלושה פרקים/אזורים עיקריים:
· יומיים ראשונים בוונציה.
· ארבעה ימים באזור אגם גרדה.
· יומיים אחרונים באזור אגם מאג'ורה.
להלן מסלול הטיול שלנו, כפי שתוכנן ובוצע בפועל:
תאריך |
אזור |
מקומות, אתרים ופעילויות באותו יום |
מקום לינה |
יום רביעי |
ונציה |
נחיתה בש"ת מלפנסה בשעה 11
ביקור בונציה משעות אחה"צ עד הלילה |
Crowne Plaza Venice East בעיר Quarto d'Altino |
יום חמישי |
ונציה |
ונציה כל היום, כולל שייט לאי מוראנו.
שהות בעיר עד שעות הלילה המאוחרות |
Crowne Plaza Venice East בעיר Quarto d'Altino |
יום שישי |
ורונה, עמק המינצ'ו דרומית מזרחית לאגם גרדה |
ורונה למספר שעות בצהריים. ביקור בכפרים בורגטו + וולג'יו סול מינצ'יו אחה"צ ובערב |
חוות Le Vigne di Adamo
(בין וולטה מנטובנה לבורגטו) |
יום שבת |
צפון מערב אגם גרדה
ודרום מזרח הדולומיטים |
אגם טובל (Lago di Tovel)
עמק ג'נובה (Val di Genova) ומפל נארדיס
אגם לדרו (Lago di ledro)
ביקור בריבה דל גארדה בשעות הערב |
חוות Le Vigne di Adamo
(בין וולטה מנטובנה לבורגטו) |
יום ראשון |
אגם גרדה: מלצ'סינה, מונטה באלדו, סירמיונה |
מלצ'סינה, רכבל להר Monte Baldo
ארוחת אבירים, ביקור בסירמיונה בלילה |
חוות Le Vigne di Adamo
(בין וולטה מנטובנה לבורגטו) |
יום שני |
אגם גרדה: יום בגרדה לנד ולאציזה בשעות הערב |
פארק Garda land
העיירה Lazise בשעות הערב |
חוות Le Vigne di Adamo
(בין וולטה מנטובנה לבורגטו) |
יום שלישי |
אגם מאג'ורה |
הגעה לפלנזה ולאגם מאג'ורה
ביקור באיזולה בלה ואח"כ סיור בפלנזה |
מלון Belvedere
בעיר pallanza |
יום רביעי
(11.06.08) |
אגם מאג'ורה: יום טיול בחלק השוויצרי של האגם |
לוקראנו, רכבת צ'נטוואלי (Centovalli Line) עד סנטה מריה מאג'ורה וחזרה. עמק ורזסקה, סכר ורזסקה, גשר ponte dei Salti
ביקור באסקונה בשעות הערב |
מלון Belvedere
בעיר pallanza |
יום חמישי |
אגם מאג'ורה
אגם אורטה |
ביקור באיזולה מאדרה בשעות הבוקר
ביקור באגם אורטה ובאורטה סאן ג'וליו |
טיסת ערב בשעה 19:25 ממלפנסה לישראל |
אגם טובל על רקע רכס ברנטה